Obchodní akademie Dušní
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 29.6.2018
Nepřítomné třídy012345678910
1.ATH
1.BTH
1.CTH
1.DTH
1.ETH
2.ATH
2.BTH
2.CTH
2.DTH
2.ETH
3.ATH
3.BTH
3.CTH
3.DTH
3.ETH
4.AAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
4.BAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
4.CAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
4.DAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
4.EAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbsAbs
Nepřítomní učitelé012345678910
Brixová Vladimíra..
Bubeníčková Hana..
Bujárková Apolena..
Dadáková Kateřina..
Dvořáčková Miroslava..
Fialková Monika-
Hapalová Libuše..
Havlíková Milena..
Hrabák Jan..
Leitnerová Lenka..
Obručníková Marion..
Pačesová Hana....
Sosnová Dana..
Uhlířová Zdenka..
Václavková Hana-
Změny v rozvrzích učitelů:
Dufková Milada2. hododpadáPEK3.B (3B2)zrušeno
3. hododpadáZDP2.E (2E1)zrušeno
6. hododpadáPEK4.B (4B2)
Zajícová Helena2. hododpadáUCE2.C (2C2)zrušeno
3. hododpadáUCE2.A (2A1)zrušeno
5. hododpadáUCE3.C (3C2)zrušeno
Bálek Miloslav5. hododpadáTEV4.A (4TVH)+
6. hododpadáTEV4.A (4TVH)+
7. hododpadáTEV3.B (3TH1)+zrušeno
Bendová Marta1. hododpadáNEJ2.A (NJ2A)
2. hododpadáNEJ2.B (2B2)zrušeno
4. hododpadáCJL3.Azrušeno
5. hododpadáNEJ2.E (2E1)zrušeno
6. hododpadáNEJ3.C (3NJC)zrušeno
7. hododpadáNEJ4.C (4C1)
Bělková Naděžda1. hododpadáUCE3.B (3B1)
2. hododpadáUCE2.E (2E1)zrušeno
4. hododpadáUCE4.A (4A2)
5. hododpadáUCE3.E (3E2)zrušeno
Brixová Vladimíra3. hododpadáUCP4.E
4. hododpadáUCP4.E
5. hododpadáUCE3.C (3C1)zrušeno
7. hododpadáUCE3.D (3D2)zrušeno
Bubeníčková Hana2. hododpadáNEJ3.E (3E2)zrušeno
3. hododpadáNEJ1.B (1B1)zrušeno
5. hododpadáNEJ2.C (NJ2C)zrušeno
6. hododpadáNEJ3.D (3NJP)+zrušeno
7. hododpadáNEJ4.C (4NJP)+
Bujárková Apolena0. hododpadáTEV2.A (Dív)zrušeno
2. hododpadáMAT2.Azrušeno
3. hododpadáMAT4.C
5. hododpadáMAT2.B (2B2)zrušeno
Buřičová Irina1. hododpadáKAJ4.C (4C1)
2. hododpadáANJ1.E (1E1)zrušeno
3. hododpadáANJ2.D (2D1)zrušeno
4. hododpadáANJ3.E (3E2)zrušeno
5. hododpadáKAJ3.D (3D2)zrušeno
Dadáková Kateřina2. hododpadáMAT1.C (1C1)zrušeno
4. hododpadáMAT2.E (2E1)zrušeno
5. hododpadáMAT3.Azrušeno
6. hododpadáMAT1.C (1C2)zrušeno
7. hododpadáMAT2.E (2E2)zrušeno
Dvořáčková Miroslava2. hododpadáCJL3.Czrušeno
3. hododpadáOBN3.Azrušeno
4. hododpadáOBN3.Bzrušeno
6. hododpadáCJL1.D (1D2)zrušeno
Fialková Monika2. hododpadáEKO4.C (4C1)
3. hododpadáEKN4.B
4. hododpadáEKO4.C (4C2)
6. hododpadáEKO2.Ezrušeno
7. hododpadáEKO3.Ezrušeno
Hapalová Libuše2. hododpadáANJ1.B (1B2)zrušeno
6. hododpadáFRJ3.C (3FRJ)+zrušeno
7. hododpadáFRJ4.D (4FRJ)+
Havlíková Milena2. hododpadáITE1.B (1B1)zrušeno
4. hododpadáEKO2.Czrušeno
Hodačová Taťána3. hododpadáBIO1.Czrušeno
4. hododpadáITE1.B (1B2)zrušeno
6. hododpadáITE1.A (1A2)zrušeno
7. hododpadáEKG1.Azrušeno
Hrabák Jan2. hododpadáHWR2.E (2E2)zrušeno
5. hododpadáHWR4.E
6. hododpadáGRF4.E
Hrubá Stanislava3. hododpadáPSY2.E (2E2)zrušeno
4. hododpadáPSY3.E (3E1)zrušeno
5. hododpadáVAP3.E (3E1)zrušeno
6. hododpadáPSY3.E (3E2)zrušeno
7. hododpadáPSY2.E (2E1)zrušeno
Hubová Markéta A.3. hododpadáOBN4.D
Hubová Markéta1. hododpadáCJL3.B (3B2)
2. hododpadáCJL2.B (2B1)zrušeno
6. hododpadáCJL2.B (2B2)zrušeno
Hudková Michaela1. hododpadáRUJ3.A (3A2)
3. hododpadáRUJ1.A (1A2)zrušeno
5. hododpadáOBN1.Ezrušeno
6. hododpadáRUJ3.D (3RUJ)+zrušeno
7. hododpadáRUJ4.D (4RUJ)+
Huřtáková Vladimíra1. hododpadáNEJ2.E (2E2)
3. hododpadáCJL1.Ezrušeno
4. hododpadáCJL4.B
5. hododpadáCJL4.B
6. hododpadáNEJ3.B (3NJB)zrušeno
Hylišová Věra2. hododpadáNEJ1.E (1E2)zrušeno
5. hododpadáNEJ1.D (1D1)zrušeno
6. hododpadáNEJ1.C (1C1)zrušeno
Chrástová Ivana6. hododpadáBUC3.A (3A2)zrušeno
7. hododpadáBUC3.D (3D1)zrušeno
Kalenda Libor3. hododpadáFYZ1.Dzrušeno
4. hododpadáFYZ1.Czrušeno
5. hododpadáFYZ2.Dzrušeno
6. hododpadáFYZ2.Czrušeno
Kocová Vlasta1. hododpadáEKO4.A
2. hododpadáEKO3.Azrušeno
3. hododpadáUCE3.B (3B2)zrušeno
4. hododpadáEKO2.Azrušeno
5. hododpadáUCE4.D
7. hododpadáEKO1.Dzrušeno
Leitnerová Lenka2. hododpadáMAT4.E
3. hododpadáITE3.B (3B1)zrušeno
5. hododpadáITE3.D (3D1)zrušeno
7. hododpadáITE3.C (3C1)zrušeno
Loužil Petr1. hododpadáSPJ2.A (ŠJ2A)
3. hododpadáSPJ1.A (1A1)zrušeno
5. hododpadáSPJ2.C (ŠJ2C)zrušeno
6. hododpadáSPJ3.D (3ŠPJ)+zrušeno
7. hododpadáSPJ4.D (4D1)
Máchalová Dagmar1. hododpadáPEK2.C (2C2)
2. hododpadáPEK3.B (3B1)zrušeno
4. hododpadáPEK1.A (1A1)zrušeno
6. hododpadáPEK4.B (4B1)
7. hododpadáPEK2.B (2B1)zrušeno
Nejedlo Michael4. hododpadáDEJ2.Bzrušeno
5. hododpadáDEJ1.Azrušeno
7. hododpadáDEJ1.Bzrušeno
Obručníková Marion3. hododpadáMAT3.Dzrušeno
4. hododpadáMAT2.Dzrušeno
6. hododpadáMAT1.Ezrušeno
Pačesová Hana2. hododpadáHOZ1.Azrušeno
4. hododpadáUCE4.A (4A1)
6. hododpadáHOZ1.Bzrušeno
Pintířová Pavla1. hododpadáITE2.C (2C1)
2. hododpadáITE1.C (1C2)zrušeno
5. hododpadáITE2.B (2B1)zrušeno
6. hododpadáITE1.D (1D1)zrušeno
Plášil Stanislav4. hododpadáANJ4.D
5. hododpadáANJ1.D (1D2)zrušeno
6. hododpadáANJ3.E (3E1)zrušeno
Plecháčová Blanka1. hododpadáTEV3.D (Dív)
2. hododpadáTEV3.D (Dív)zrušeno
5. hododpadáTEV4.C (Dív)
6. hododpadáTEV4.C (Dív)
Pokorná Marie1. hododpadáTEV2.D (Dív)
2. hododpadáTEV2.D (Dív)zrušeno
3. hododpadáTEV3.Czrušeno
4. hododpadáTEV3.Czrušeno
7. hododpadáZEM1.Czrušeno
Pumpr Václav4. hododpadáCHEM1.Dzrušeno
5. hododpadáCHEM1.Czrušeno
6. hododpadáCHEM2.Dzrušeno
Řeholová Eva1. hododpadáUCE4.C (4C2)
2. hododpadáUCE4.C (4C2)
3. hododpadáUCE3.E (3E1)zrušeno
Smíšková Jaroslava2. hododpadáMAT3.E (3E1)zrušeno
3. hododpadáMAT3.E (3E2)zrušeno
5. hododpadáMAT3.Bzrušeno
Sosnová Dana2. hododpadáPEK2.C (2C1)zrušeno
3. hododpadáPEK2.B (2B2)zrušeno
4. hododpadáZDP2.E (2E2)zrušeno
5. hododpadáPEK2.A (2A1)zrušeno
Špačková Monika2. hododpadáCJL4.A
3. hododpadáDEJ2.Czrušeno
4. hododpadáDEJ3.Dzrušeno
6. hododpadáDEJ2.Azrušeno
Štolbová Jana1. hododpadáMAT1.A
3. hododpadáMAT1.B (1B2)zrušeno
4. hododpadáMAT1.B (1B1)zrušeno
5. hododpadáMAT1.Bzrušeno
Uhlířová Zdenka2. hododpadáDEJ1.Dzrušeno
3. hododpadáKOM2.A (2A2)zrušeno
4. hododpadáDEJ1.Ezrušeno
6. hododpadáCJL4.D
7. hododpadáDEJ2.Dzrušeno
Urbancová Hana3. hododpadáANJ2.B (2B1)zrušeno
5. hododpadáANJ2.A (2A2)zrušeno
6. hododpadáANJ2.B (2B1)zrušeno
Václavková Hana3. hododpadáANJ2.D (2D2)zrušeno
4. hododpadáANJ1.A (1A2)zrušeno
5. hododpadáTAJ2.E (2E2)zrušeno
6. hododpadáANJ1.A (1A1)zrušeno
7. hododpadáAHO4.E
Vychytil Martin1. hododpadáPRN4.B
2. hododpadáPRN4.D
3. hododpadáPRN4.A
Ziegová Pavla2. hododpadáANJ4.B
4. hododpadáANJ4.C (4C1)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A2. hodHOZodpadá(Pa)
3. hodRUJ1A2odpadá(Hk)
3. hodSPJ1A1odpadá(Lo)
4. hodANJ1A2odpadá(Va)
4. hodPEK1A1odpadá(Ml)
5. hodDEJodpadá(Ne)
6. hodANJ1A1odpadá(Va)
6. hodITE1A2odpadá(Ho)
7. hodEKGodpadá(Ho)
1. hod Třídnická hodina
1.B2. hodANJ1B2odpadá(Hp)
2. hodITE1B1odpadá(Ha)
3. hodNEJ1B1odpadá(Bu)
3. hodMAT1B2odpadá(Št)
4. hodMAT1B1odpadá(Št)
4. hodITE1B2odpadá(Ho)
5. hodMATodpadá(Št)
6. hodHOZodpadá(Pa)
7. hodDEJodpadá(Ne)
1. hod Třídnická hodina
1.C2. hodMAT1C1odpadá(Da)
2. hodITE1C2odpadá(Pn)
3. hodBIOodpadá(Ho)
4. hodFYZodpadá(Kl)
5. hodCHEModpadá(Pu)
6. hodMAT1C2odpadá(Da)
6. hodNEJ1C1odpadá(Hv)
7. hodZEModpadá(Po)
1. hod Třídnická hodina
1.D2. hodDEJodpadá(Uh)
3. hodFYZodpadá(Kl)
4. hodCHEModpadá(Pu)
5. hodNEJ1D1odpadá(Hv)
5. hodANJ1D2odpadá(Pš)
6. hodCJL1D2odpadá(Dv)
6. hodITE1D1odpadá(Pn)
7. hodEKOodpadá(Kc)
1. hod Třídnická hodina
1.E2. hodNEJ1E2odpadá(Hv)
2. hodANJ1E1odpadá(Bv)
3. hodCJLodpadá(Hu)
4. hodDEJodpadá(Uh)
5. hodOBNodpadá(Hk)
6. hodMATodpadá(Ob)
1. hod Třídnická hodina
2.A0. hodTEVDívodpadá(Bj)
2. hodMATodpadá(Bj)
3. hodUCE2A1odpadá(Za)
3. hodKOM2A2odpadá(Uh)
4. hodEKOodpadá(Kc)
5. hodPEK2A1odpadá(Ss)
5. hodANJ2A2odpadá(Ub)
6. hodDEJodpadá(Šp)
1. hod Třídnická hodina
2.B2. hodCJL2B1odpadá(He)
2. hodNEJ2B2odpadá(Bd)
3. hodPEK2B2odpadá(Ss)
3. hodANJ2B1odpadá(Ub)
4. hodDEJodpadá(Ne)
5. hodITE2B1odpadá(Pn)
5. hodMAT2B2odpadá(Bj)
6. hodCJL2B2odpadá(He)
6. hodANJ2B1odpadá(Ub)
7. hodPEK2B1odpadá(Ml)
1. hod Třídnická hodina
2.C2. hodPEK2C1odpadá(Ss)
2. hodUCE2C2odpadá(Za)
3. hodDEJodpadá(Šp)
4. hodEKOodpadá(Ha)
5. hodNEJNJ2Codpadá(Bu)
5. hodSPJŠJ2Codpadá(Lo)
6. hodFYZodpadá(Kl)
1. hod Třídnická hodina
2.D2. hodTEVDívodpadá(Po)
3. hodANJ2D1odpadá(Bv)
3. hodANJ2D2odpadá(Va)
4. hodMATodpadá(Ob)
5. hodFYZodpadá(Kl)
6. hodCHEModpadá(Pu)
7. hodDEJodpadá(Uh)
1. hod Třídnická hodina
2.E2. hodHWR2E2odpadá(Hb)
2. hodUCE2E1odpadá(Bo)
3. hodZDP2E1odpadá(Df)
3. hodPSY2E2odpadá(Hr)
4. hodZDP2E2odpadá(Ss)
4. hodMAT2E1odpadá(Da)
5. hodTAJ2E2odpadá(Va)
5. hodNEJ2E1odpadá(Bd)
6. hodEKOodpadá(Fi)
7. hodPSY2E1odpadá(Hr)
7. hodMAT2E2odpadá(Da)
1. hod Třídnická hodina
3.A2. hodEKOodpadá(Kc)
3. hodOBNodpadá(Dv)
4. hodCJLodpadá(Bd)
5. hodMATodpadá(Da)
6. hodBUC3A2odpadá(Ch)
6. hodNEJ3NJPodpadá(Bu)
6. hodRUJ3RUJodpadá(Hk)
7. hodTEV3TH1odpadá(Ba)
1. hod Třídnická hodina
3.B2. hodPEK3B1odpadá(Ml)
2. hodPEK3B2odpadá(Df)
3. hodUCE3B2odpadá(Kc)
3. hodITE3B1odpadá(Le)
4. hodOBNodpadá(Dv)
5. hodMATodpadá(Sm)
6. hodSPJ3ŠPJodpadá(Lo)
6. hodNEJ3NJBodpadá(Hu)
6. hodFRJ3FRJodpadá(Hp)
7. hodTEV3TH1odpadá(Ba)
1. hod Třídnická hodina
3.C2. hodCJLodpadá(Dv)
3. hodTEVodpadá(Po)
4. hodTEVodpadá(Po)
5. hodUCE3C1odpadá(Bx)
5. hodUCE3C2odpadá(Za)
6. hodNEJ3NJCodpadá(Bd)
6. hodFRJ3FRJodpadá(Hp)
7. hodITE3C1odpadá(Le)
1. hod Třídnická hodina
3.D2. hodTEVDívodpadá(Pl)
3. hodMATodpadá(Ob)
4. hodDEJodpadá(Šp)
5. hodKAJ3D2odpadá(Bv)
5. hodITE3D1odpadá(Le)
6. hodSPJ3ŠPJodpadá(Lo)
6. hodNEJ3NJPodpadá(Bu)
6. hodRUJ3RUJodpadá(Hk)
7. hodUCE3D2odpadá(Bx)
7. hodBUC3D1odpadá(Ch)
1. hod Třídnická hodina
3.E2. hodMAT3E1odpadá(Sm)
2. hodNEJ3E2odpadá(Bu)
3. hodUCE3E1odpadá(Řh)
3. hodMAT3E2odpadá(Sm)
4. hodPSY3E1odpadá(Hr)
4. hodANJ3E2odpadá(Bv)
5. hodUCE3E2odpadá(Bo)
5. hodVAP3E1odpadá(Hr)
6. hodPSY3E2odpadá(Hr)
6. hodANJ3E1odpadá(Pš)
7. hodEKOodpadá(Fi)
1. hod Třídnická hodina
4.A0.-10. hod Absolventi
4.B0.-10. hod Absolventi
4.C0.-10. hod Absolventi
4.D0.-10. hod Absolventi
4.E0.-10. hod Absolventi
Pedagogický dohled u třídy:
1.A, 1.hod - Václavková Hana
1.B, 1.hod - Bubeníčková Hana
1.C, 1.hod - Dadáková Kateřina
1.D, 1.hod - Leitnerová Lenka
1.E, 1.hod - Hrabák Jan
2.A, 1.hod - Bujárková Apolena
2.B, 1.hod - Sosnová Dana
2.C, 1.hod - Dvořáčková Miroslava
2.D, 1.hod - Obručníková Marion
2.E, 1.hod - Fialková Monika
3.A, 1.hod - Pačesová Hana
3.B, 1.hod - Hapalová Libuše
3.C, 1.hod - Havlíková Milena
3.D, 1.hod - Brixová Vladimíra
3.E, 1.hod - Uhlířová Zdenka